Aki célba ért, az győztes volt Miskolcon

Nyomtatás
Kategória: Rallye2
Publikálva: 2018. április 29. (vasárnap)
Írta: Super User

Aki célba ért, az győztes volt MiskolconGyőzelemért utazott Miskolcra a Tim Gábor-Timár Tamás kettős, és a verseny legfontosabb pillanatában vették át a vezetést az opeles srácok, megszerezve ezzel a Miskolc Rallye abszolút győzelmét, amivel az éves értékelésben is az élre álltak. A célba érkezés már önmagában is szinte mindenkinek fölért egy győzelemmel, hiszen a Rallye2 mezőnyének csaknem 2/3-a „elvérzett” a bajnokság második futamán.

Bővebben

A végén fordítottak

Nyomtatás

A végén fordítottakAz Angel Petrol Szikszó Rallye2 az utolsó pillanatig rendkívül izgalmas volt. Az abszolút elsőségért ugyanis tizedekre menő csatát vívott egymással Tim Gábor és Tímár Tamás, valamint Trencsényi Vince és Pannuska Dávid. Timék 8 tizedes hátrányt fordítottak meg a záró gyorson, és végül közel öt másodperccel győztek. A célban kérdeztük az első Rallye2-es futamát nyerő párost.

Bővebben: A végén fordítottak

Fönt a csodás északon

Nyomtatás
Publikálva: 2018. április 27. (péntek)

Fönt a csodás északonTeljesen átalakult 2018-ra a Rallye2 Bajnokság mezőnye, de Egerben ugyanolyan parázs csatákat láthatott a közönség, mint, amiket korábban megszokott a Rallye2-es versenyzőktől. Szerencsére, akik az évadnyitón ott voltak szinte kivétel nélkül ellátogatnak a Miskolc Rallye-ra is, és nem árulunk azzal el nagy titkot, hogy, akik Egerben győztek, újra nyerni szeretnének, az üldözők pedig – minő meglepetés – nagyon készülnek rá, hogy Borsodban ők állhassanak a dobogó legfelső fokára.

Bővebben

Gyorsriportok a verseny előtt

Nyomtatás

Gyorsriportok a verseny előttA Miskolc Rallye előtt faggattuk a Rallye2 versenyzőit, hogy milyen tervekkel vágnak neki, az évad második futamának.

Bővebben

Nem hiányzott a gyors defekt

Nyomtatás
Publikálva: 2018. április 23. (hétfő)

Nem hiányzott a gyors defektAz új autóját biztosan nagyon fogja szeretni Nyilas Peti és Friedrich Laci, de az Eger Rallye-n meggyűlt a bajuk a szerencsével és a technikával is. A legbosszantóbb éppen az volt, ami a leginkább reménykeltő: amikor minden tökéletesen alakult, akkor a géposztály első helyéért csatázhattak a srácok. Nyilas Péterrel beszélgettünk.